Botë SQBotë.Portal SQ

Si-En-En dhe HBO realizuan film dokumentar për helmimin e Aleksej Navalnit

- "Si-en-en films" dhe "Ejç-bi-ou maks" (HBO Maks) mbrëmë paralajmëruan se së shpejti do të fillojnë me emetimin e filmit dokumentar për Aleksej Navalni, një nga kritikët më të njohur të Kremlinit. Filmi flet për helmimin e opozitarit, ngjarje pas të cilës ai gati e humbi jetën.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle