Botë SQBotë.Portal SQ

Si: E ardhmja e zhvillimit dhe përparimit të vendit tonë duhet të jetë fuqishëm në duart tona

Presidenti kinez Si Xhinping sot deklaroi se asnjëherë nuk duhet t'u lejohet forcave të jashtme të përzihen në punët e brendshme të vendeve nën kurrfarë  justifikimi.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle