Evropë SQEvropë.Portal SQ

Shumica e gjermanëve janë për katër ditë pune në javë

Shumica e gjermanëve preferojnë katër ditë në javë, ndërsa numri i orëve të punës të mbetet i njëjtë, treguan rezultatet nga hulumtimi i Institutit Forsa dhe RTL.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle