Evropë SQEvropë.Portal SQKorrespondentë Botë

Shumica e belgëve mbështesin vendosjen e kovid-certifikatave

Sipas hulumtimit të fundit të opinionit publik në Belgjik, shumica e qytetarëve në vend e mbështesin masën për vendosjen e kovid-certifikatave në bare, restorante dhe ngjarje kulturore, përpos atyre në kryeqytet, njofton korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle