0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQKorrespondentë MaqedoniKronikë SQKronikë.portal SQMKD-AL SQ

Shuhet zjarri në spitalin modular në Tetovë

Është shuar zjarri që shpërtheu sonte në spitalin modular në Tetovë. Dëshmitarë okularë thonë se ka të lënduar dhe viktima eventuale, por kjo deri tani nuk është konfirmuar.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle