0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQSektori civil SQ

Shuhet zjarri në rrugën e avokatëve në Shkup (foto)

Zjarri që shpërthe mbrëmë në një shtëpi të braktisur në rrugën e avokatëve pas restorantit “Stara kuqa” është shuar. Njësia territoriale kundër zjarreve të Qytetit të Shkupit intervenoi me tre automjete të zjarrfikësve dhe me edhe një automjet për furnizim me ujë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle