0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMKD-AL SQ

Shuhet tërësisht zjarri në rajonin e Ohrit

Është shuar tërësisht zjarri që pasditen e djeshme shpërtheu midis fshatrave Vapilë dhe Rashino të Ohrit, njoftoi Qendra për menaxhim me kriza (QMK).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle