0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQKronikë SQKronikë.portal SQ

Shuhet kanali ndërkombëtar për trafikim të drogës, konfiskohet marihuanë rreth 150.000 euro

Policia ka ndërprerë një kanal ndërkombëtar për trafikim të drogës, me ç’rast ka arrestuar pesë persona nga Gjevgjelia, Vallandova dhe Struga, nga të cilët dy ish-punonjës të MPB-së, dhe është konfiskuar marihuanë në vlerë prej rreth 150,000 euro.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle