0_Web_Aktuale SQKronikë SQKronikë.portal SQShoqëri SQ

Shtyhet seanca gjyqësore për rastin kundër Stevo Jakimovskit për keqpërdorim të detyrës zyrtare dhe autorizimit

Shtyhet seanca që duhej të mbahej sot për lëndën në të cilën kryetari aktual i Karposhti, Stevço Jakimovski është akuzuar për keqpërdorim të detyrës zyrtare dhe autorizimit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle