0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniKultura.Slajder SQKulturë SQKulturë.Portal SQMakedonija.Slajder SQ

Shtyhet për më 5 dhjetor fillimi i Festivalit të teatrove “Uskana Fest”

Festivali i teatrove “Uskana Fest” e cila për herë të parë këtë vit do të mbahet në Qendrën për kulturë në Kërçovë dhe e cila dje duhej të luante shfaqjen nga ana e Teatrit të Tetovës shtyhet për më 5 dhjetor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle