0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQServise informuese SQShoqëri SQ

Shtyhet lidhja e furnizimit me ujë në rrugën 22 në Hasanbeg

 NP "Ujësjellësi dhe Kanalizimi" Shkup informon se lidhja e furnizimit me ujë F 90mm në rrugën "22" në Hasanbeg, që duhej të realizohet sot, u anulua për ditën e ardhshme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle