0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Shtrenjtohen karburantet për një denarë deri në 2,5 denarë për litër

Karburantet prej dje në mesnatë shtrenjtohen për 2,5 denarë për litër, ndërsa çmimi i dizelit po shtrenjtohen për një denarë për litër, vendosi sot Komisioni Rregullatorë për Energjetikë dhe Shërbime Ujore (KRRE). Me vendimin u krye rritje të çmimeve me pakicë të karburanteve të naftës në mesatare prej 2,29 për qind.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle