0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Shteti ka nevojë për stabilitet politik, gati çdo vit jemi në zgjedhje, thotë Osmani

Shefi i Diplomacisë së Maqedonisë së Veriut Bujar Osmani konsideron se  nuk janë të nevojshme zgjedhje të parakohshme dhe se shteti ka nevojë për stabilitet politik dhe parashikueshmëri.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle