0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQPolitikë SQ

Shteti është tërësisht i gatshëm për stabilizimin e çmimeve nga tronditja energjetike në Evropë, porositi Zaev

Kryeministri Zoran Zaev nuk pret që inflacioni të tejkalojë tre për qind deri në fund të vitit dhe thotë se shteti është plotësisht i gatshëm për stabilizimin e çmimeve nga tronditja energjetike që po ndodh në Evropë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle