0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Shtetas të Maqedonisë së Veriut nga e diela në Holandë do të hyjnë me certifikatë, test dhe karantinë të detyrueshme

Holanda prej nesër e vendos Maqedoninë e Veriut si vend me rrezik të lartë. Udhëtarët nga Maqedonia e Veriut të cilët janë vaksinuar plotësisht prej nesër do të mund edhe më tej të hyjnë në Holandë, por do të duhet ta respektojnë edhe rregullin për karantinë të obligueshëm prej dhjetë ditëve.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle