0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Shtëpia e Bardhë u kërkoi republikanëve të dënojnë deklaratën e Trampit për Kushtetutën e SHBA-së

Shtëpia e Bardhë i dënoi deklaratat e Donald Trampit, në të cilat ai pretendonte se rasti i vjedhjes së supozuar të zgjedhjeve lejon pezullimin e dispozitave kushtetuese dhe u bëri thirrje republikanëve që të dalin dhe të kritikojnë ish-presidentin.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle