Botë SQBotë.Portal SQ

Shtëpia e Bardhë: SHBA-ja dhe aleatët për momentin nuk do t’i njohin autoritetet talebane

– Shtëpia e Bardhë e hodhi poshtë çdo mundësi që SHBA-ja ose aleatët e saj tani t’i njohin autoritetet talebane në Afganistan.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle