Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Shtëpia e Bardhë: SHBA-ja dhe aleatët i evakuuan 12.500 njerëz për 24 orë nga Afganistani

SHBA-ja dhe aleatët e tyre i kanë evakuuar 12.500 njerëz nga aeroporti i Kabulit në 24 orët e kaluara edhe krahas faktit që misioni për evakuim ishte ndërprerë për shkak të disa shpërthimeve vdekjeprurëse.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle