0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Shtatëmbëdhjetë raste të reja me Kovid-19, shtatë të shëruar, një pacient i vdekur

Sipas të dhënave të Institutit për Shëndet Publik, në 24 orët e fundit janë bërë 2.896 testime, ndërsa janë regjistruar 17 raste të reja me Kovid 19: Tetovë - 9, Shkup-6, Prilep dhe Gostivar - nga 1. Është regjistruar  një person i vdekur nga Shkupi (70 vjeç) në kushte spitali, njoftoi Ministria e Shëndetësisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle