Ballkan SQBallkan.portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Shtatëdhjetë diplomatët e dëbuar rusë dhe familjet e tyre pasdite me dy aeroplanë do të largohen nga Sofja

Dy aeroplanë të Federatës ruse sot pasdite pritet të arrijnë në aeroportin në Sofje që t’i marrin 70 diplomatët e dëbuar rusë dhe të punësuarit dhe familjarët e tyre në Ambasadën ruse, njoftoi BNR.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle