0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Shtajnmaer në shëtitje në Çarshinë e Shkupit dhe në takim me ekipin e “Tokës së mjaltë”

Presidenti gjerman Frank-Valter Shtajnamer, në kuadër të vizitës zyrtare dyditore në vend, sot do të shëtit nëpër Çarshinë e Vjetër të Shkupit, ndërsa në Çifte Haman do të takohet me ekipin e filmit dokumentar maqedonas "Toka e mjaltë".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle