0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Shtabi i krizës në Kumanovë u bëri thirrje qytetarëve t’I respektojnë rekomandimet e Qeverisë

Qytetarët t’I respektojnë masat dhe rekomandimet e Qeverisë, të respektohet ndalesa për lëvizje në pyje, bëri thirrje sot nga shtabi komunal për ,mbrojtje dhe shpëtim Kumanovë I cili e mbajti takimin e 85-të. Nga atje informuan se ende ka zjarr në shtrirjen afër Jaçincës.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle