Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Shtabi i krizave: Shkollat në Serbi fillojnë mësimin më 1 shtator me orë nga 45 minuta

Shtabi i krizave për luftë kundër koronavirusit në Serbi sot vendosi që mësimi në shkollat e Serbisë të mbahet i rregullt nga 1 shtatori dhe orët të zgjasin 45 minuta, lajmëroi korrespondenti i MIA-s nga Beogradi.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle