0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQLink i drejtpërdrejtë SQMKD-AL SQVideo SQ

Shqiptimi i aktvendimeve për rastin “Lidhja ndërkombëtare” (drejtpërdrejtë)

Shqiptimi i aktvendimeve të Gjykatës Penale- Shkup për lëndën “Lidhja ndërkombëtare”, ku të akuzuar janë Bojan Jovanovski- Boki 13 dhe katër persona të tjerë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle