Ballkan SQBallkan.portal SQ

Me të a.q. fishing emaile kanë mashtruar viktima për katër milion euro

Policia shqiptare arrestoi dy shqiptarë dhe dy kamerunas për pjesëmarrje në mashtrimin me të a.q. fishing emaila me të cilën viktimat janë dëmtuar për katër milion euro.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle