Ballkan SQBallkan.portal SQUncategorized SQ

Shqipëria zgjeron gamën e vaksinimit të detyrueshëm, prej nesër ndalesë për hyrje të personave nga vendet e Afrikës së Jugut

Komisioni teknik i ekspertëve për përballjen me pandeminë kovid-19, sot vendosi që vaksinimi, përveç punonjësve të shëndetësisë, arsimit dhe universiteteve dhe studentët, të jetë i detyrueshëm për punonjësit e administratës publike, supermarketet dhe qendrat tregtare.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle