Ballkan SQBallkan.portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Shqipëria, Serbia dhe Mali i Zi me ndihmë të re nga BE-ja për Kovid-19

Komisioni Evropian paralajmëroi se do të ndajë 385,5 milionë euro ndihmë urgjente shëndetësore për 17 vende anëtare të BE-së, si dhe për tre vende nga Ballkandi perëndimor, Shqipërinë, Serbinë dhe Malin e Zi, njoftoi korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle