Ballkan SQBallkan.portal SQ

Shqipëria ka marrë borxh 650 milionë euro përmes eurobonove

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë së Republikës së Shqipërisë, Delina Ibrahimaj, sot në një konference për mediat u pyet se ku do të shpenzohet borxhi i marrë me vlerë prej 650 milionë eurove.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle