Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Shqipëria i ratifikoi protokollet për anëtarësim të Finlandës dhe Suedisë në NATO

- Parlamenti shqiptar, me procedurë urgjente, sot, njëzëri i ratifikoi protokollet për anëtarësim të Finlandës dhe Suedisë në NATO.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle