Ballkan SQBallkan.portal SQ

Shqipëri: Regjistrohen 220 raste të reja me Kovid-19 në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale njofton se në 24 orët e fundit janë testuar pozitivë 220 raste të reja me koronavirus, por fatmirësisht nuk ka humbje jetësh. Në krahasim me ditën e djeshme kur regjistroheshin vetëm 69 raste të reja, sot ka një rritje të ndjeshme me 220 raste, pra 151 raste më shumë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle