Ballkan SQBallkan.portal SQ

Shqipëri: Izolohen flakët sipër Tunelit të Kalimashit

Vatra e zjarrit që rrezikonte tunelin e Kalimashit është izoluar dhe thuajse është shuar tërësisht. Brenda kësaj vatre ka riaktivizime të vogla zjarresh, por pa rrezik e për të cilat zjarrfikësja e tunelit dhe punonjësit e tyre  po e mbajnë nën kontroll.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle