Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Shqetësim në Greqi për numrin e rritur të rasteve me KOVID-19 veçanërisht në vigjilje të paradave për festën nacionale

- Rritja e numrit të të sapoinfektuarve, veçanërisht në pjesën veriore të Greqisë, që është tashmë në zonën e kuqe të hartës epidemiologjike, në kombinim me shkallën e ulët të të vaksinuarve dhe në vigjilje të paradave për festën nacionale të enjten, shkaktojnë shqetësim në vend, informon korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle