Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

“Shpigel”: Shërbimet ruse e spiunuan trajnimin e ushtarëve ukrainas në baza ushtarake dhe poligone në Gjermani

Shërbimet ruse e spiunuan trajnimin e ushtarëve ukrainas nëpër baza ushtarake në Gjermani, duke i përfshirë ato me të cilat kryeson armata amerikane, shkruan në edicionin e sotëm të javores gjermane "Shpigel".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle