0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

“Shpigel”: Po fillon loja e pokerit

Sipas rezultateve paraprake të shpallura këtë mëngjes për zgjedhjet në Gjermani, Partia Socialdemokrate (SPD) e qendrës së djathtë dhe lideri i tyre Olaf Sholc fituan 25.7 për qind të votave, përpara unionit konservativ CDU- CSU, i udhëhequr nga Armin Lashet me nivel historikisht më të ulët të votave prej 24, 1 për qind.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle