Evropë SQEvropë.Portal SQ

Shpërthime të shumta në Kiev dhe Harkov

Disa shpërthime po dëgjohen në kryeqytetin ukrainas Kiev, njoftuan mediat perëndimore. Shpërthime janë regjistruar edhe në qytetin ukrainas Harkov.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle