Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Shpërthime të reja tronditën Kievin dhe disa qytete të tjera ukrainase

 Shpërthime të fuqishme jehuan në Kiev dhe në disa qytete të tjera ukrainase, gjatë natës së kaluar, si dhe në mëngjesin e sotëm.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle