0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Shpërthim në qendër të Athinës, një person i lënduar

Një person është lënduar dhe me djegie është dërguar në spital pas një shpërthimi të fuqishëm që në mëngjes ndodhi  në një  ndërtesë në  qenër të Athinës, ndërsa sipas informatave të para jozyrtare arsye për zjarrin mund të jetë rrjedhja e gazit natyror,  lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle