Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Shpërthim i madh në rajonin e minierave në Ganë, ka të vdekur dhe janë rrëzuar qindra objekte

Një shpërthim në pjesën perëndimore të Ganës të enjten rrafshoi me tokë qindra ndërtesa kur një kamion i cili transportonte mjete shpërthyese në një minierë ari u ndesh me një motoçikletë. Ka të vdekur, por nuk dihet numri i tyre.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle