Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Shpërthim i fuqishëm në një xhami në Kabul, ka të vdekur dhe të plagosur

- Një shpërthim i fuqishëm shpërtheu gjatë lutjeve të mbrëmjes në një xhami në Kabul dhe ekziston frika se ka shumë të vdekur dhe të plagosur, njoftoi policia.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle