Evropë SQEvropë.Portal SQ

Shpërthim dhe zjarr në një objekt afër aeroportit në Gjenevë

Një zjarr i madh ka shpërthyer sot në një ndërtesë afër aeroportit të Gjenevës, pas një shpërthimi të fortë, për shkak të të cilit është ndërprerë trafiku ajror, raporton "Daily Mail" londinez.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle