0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Shpërthen në lëvizje makina e kryetarit të Odës Ekonomike të Energjetikës, Manaskov

"Mercedesi" i kryetarit të Odës Ekonomike të Energjetikës, Gjorgji Manaskov ka shpërthyer në autostradën në afërsi të udhëkryqit "Mirkovci" dhe është djegur për më pak se tre minuta. Në aksident nuk ka persona të lënduar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle