0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Shpërblehen pjesëtarët e Armatës për punën e dhënë në shuarjen e zjarreve në Maqedoninë e Veriut

Ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska sot në kazermën e Shkupit "Ilinden" ndau çmime dhe masa stimuluese për pjesëtarët e Armatës për punën e investuar dhe rezultatet e realizuara në shuarjen e zjarreve që e përfshinë territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle