0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Shpërblehen 27 nxënës të shkollave fillore nga konkursi i MASH-it për krijimtari inspiruar nga vepra e Koneskit

Me rastin e 100- vjetorit të lindjes së Bllazhe Koneskit, Ministria e Arsimit dhe e Shkencës organizoi konkurs për nxënësit e shkollave fillore të frymëzuar nga veprat e tij. 27 fituesit e përzgjedhur sot në manifestimin e organizuar për kët

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle