0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Shpan pret që pandemia në Gjermani të përfundojë deri në pranverën e ardhshme

Ministri gjerman i Shëndetësisë Jens Shpan pret deri në pranverën e ardhshme të arrihet imunitet kundër koronavirusit dhe me këtë t'i jepet fund pandemisë në Gjermani.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle