Evropë SQEvropë.Portal SQ

Shpan: Pandemia nuk ka përfunduar, vala e katërt do të shkaktojë probleme

Ministri gjerman i Shëndetësisë, Jens Shpan, paralajmëroi sot rrezikun e pasojave të mëdha nga vala e katërt e pandemisë së koronavirusit, duke thënë se është larg përfundimit dhe se duhet të merren masat e nevojshme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle