0_Maqedoni.Portal SQKulturë SQKulturë.Portal SQ

Shpallja e fituesve të çmimit “Babilon” për përkthyesin më të mirë të ri

Me rastin e Ditës Evropiane të Gjuhëve - 26 Shtatori, sot në hapësirat e Shtëpisë Evropiane - Shkup, do të shpallen  fituesit e çmimit të nëntë për përkthyesin më të mirë të ri "Babilon", të organizuar nga Delegacioni i Bashkimit Evropian dhe  Shoqata e Përkthyesve dhe Interpretuesve SHPRM.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle