0_Maqedoni.Portal SQKulturë SQKulturë.Portal SQMKD-AL SQ

Shpallet konkurs për Çmimin shtetëror “Mito Haxhi Vasilev-Jasmin” për vitin 2021

Këshilli për ndarjen e Çmimit shtetëror “Mito Haxhi Vasilev – Jasmin” në vitin 2021 shpall konkurs për ndarjen e çmimit me të cilin jepet mirënjohja për arritjet në fushën e publicistikës dhe gazetarisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle