0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Shpallet gjendje krize në furnizimin me energji termike

Vendim për ekzistimin e gjendjes së krizës në furnizimin me energji termike miratoi mbrëmë në seancë Qeveria, me propozim të Komisionit drejtues për koordinim dhe menaxhim në sistemin e menaxhimit të krizave.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle