0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPartitë politike SQZgjedhjet Lokale 2021

Shpallen rezultatet përfundimtare nga zgjedhjet lokale për Zhelinën, Bërvenicën, Studeniçanin dhe Nagorniçanin e Vjetër

Komisioni Shtetëror Zgjedhor (KSHZ) në seancën e sotme, pas përfundimit të të gjitha procedurave, i shpalli rezultatet përfundimtare nga rrethi i dytë për kryetar komune tek komunat e Zhelinës, Bërvenicës, Studeniçanit dhe Nagorniçan të Vjetër.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle