0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQ

Shoqata Multikultura dy kandidatëve për kryetar të komunës ua theksoi prioritetet për bashkëpunim mes pushtetit lokal dhe sektorit civil

Shoqata Multikultura sot ka organizuar takime me dy kandidatët për kryetar të Komunës së Tetovës, Bilall Kasami nga Lëvizja Besa dhe Teuta Arifi nga Bashkimi Demokratik për Integrim.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle